Marriott International
4.1 out of 5 stars.
Write a review

About Marriott International

As the #1 leader in hospitality worldwide, Marriott International has 7,600+ hotel properties and 30 leading hotel brands. We’re in 133 countries and territories, and we’re still growing. The next step in your career could lead to your greatest adventure. Exciting opportunities await you! Visit marriott.com/careers to apply.
Beautiful lake views from our all glass solarium restaurant!Residence Inn/Fairfield by Marriott San Jose North/Silicon ValleyRefresh.  Rejuvenate.  Renew.We encourage our guests to "Play Well"
See all 221 Marriott International photos

To The Journey

V Marriott International oslavujeme snílky, kteří si dělají svou vlastní značku. Naši zakladatelé, J.W. and Alice Marriott, začali s malým nápadem - root beer (kořenové pivo). Odtud z něj vzrostla malá hotelová firma a potom další, větší. Společně vytvořili něco, co změnilo jejich budoucnost - a možná i Vaši. Skvělá kariéra byla vždy velkým dobrodružství. Teď jsi na řadě ty.

Ready. Set. EXPLORE! - Associate Discounted Hotel Rates

Prací v cestovním ruchu jsme přirozeně zvědaví na svět. Vzdálená místa, rozmanité kultury, exotická kuchyně... chceme to všechno zažít.V Marriott International objevování není pouze povzbuzováno, ale i odměňováno. Ať už chcete prozkoumat nové město nebo si odpočinout na pláži s dobrou knihou v ruce, skvělé cestovní benefity Marriottu jsou zde, aby Vám pomohly prozkoumat svět.

Voyage: Marriott's Global Leadership Development Program for Recent Graduates

Přineste nám svou vášeň a odhodlání uspět. Ukážeme Vám svět příležitostí, které sahají do všech koutů světa. Nastartujte svou kariéru s Voyage - globálním programem Marriottu International pro rozvoj vůdčích schopností pro absolventy vysokých škol.

90 Years Never Looked So Good!

Před 90 lety se naši zakladatelé J. W. and Alice Marriott rozhodli splnit sen s oddacím listem v jedné ruce a franšízovou licencí A&W v druhé ruce. Vybudovali firmu, která proměnila nejen jejich životy, ale i životy milionů spolupracovníků Marriottu během po celé desetiletí. Když oslavujeme 90 let úspěchu a růstu, někteří z našich oblíbených vůdců sdílejí to, co opravdu dělá Marriott výjimečným dnes i zítra.

The Wandernaut Show: Marriott’s Happiness Culture is a Family Business

V trochu obrácené roli, Marriott Chief HR Officer David Rodriguez hraje hosta Alexovi Wandernautovi In a bit of a role reversal, Marriott Chief HR Officer David Rodriguez plays host to Alex Wandernaut himself in this episode of Alex’s show. What makes for a happy workplace and how can we promote associate wellbeing? Alex shares what he learned while visiting with Marriott associates around the globe, and swaps family stories with special guest Global Officer in charge of Culture, Debbie Marriott Harrison.